Scientific Calculator

Kalkulator naukowy dla telefonów z Java

Darmowy Scientific Calculator to kalkulator naukowy dla telefonów wyposażonych w technologię Java. Umożliwia wykonywanie zaawansowanych operacji matematycznych. Jeśli kalkulator dostępny w Twoim telefonie nie wystarcza, pobierz i zainstaluj Scientific Calculator. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Przejrzysty interfejs
  • Zaawansowane działania matematyczne

Wady

  • Brak wykresów

Dobry
7

Darmowy Scientific Calculator to kalkulator naukowy dla telefonów wyposażonych w technologię Java. Umożliwia wykonywanie zaawansowanych operacji matematycznych. Jeśli kalkulator dostępny w Twoim telefonie nie wystarcza, pobierz i zainstaluj Scientific Calculator.

Scientific Calculator zawiera wszystkie najważniejsze funkcje typowe dla kalkulatora. Oprócz podstawowych obliczeń takich jak dodawanie, odejmowanie, dzielenie i mnożenie znajdziemy też inne zaawansowane funkcje. Dzięki nim obliczanie sinusa i cosinusa oraz wyciąganie pierwiastka sześciennego nie sprawią nam już kłopotu. Silnia, logarytmy i potęgi przydadzą się uczniom, inżynierom oraz miłośnikom matematyki.

Scientific Calculator jest to kalkulator naukowy dla telefonów Java. Jeśli pragniesz przeprowadzać skomplikowane obliczenia matematyczne, pobierz darmowy Scientific Calculator.

Scientific Calculator

Download

Scientific Calculator 1.0